Сторінка програми:WizTree Рік випуску: 2025 Версія програми: 4.24 Мова інтерфейсу: Англійська, українська та інші.
Системні вимоги:
Windows XP | Vista | 7 | 8 | 8.1 |10 | x32/x64
Опис:
Маленька швидка програма від Antibody Software, призначена для пошуку на жорсткому диску та відображення найбільших файлів і папок. Як стверджують автори програми, WizTree – найшвидший аналізатор дискового простору у світі. Сканує жорсткий диск і показує, які файли та папки використовують більшу частину дискового простору. Це робиться найшвидшим способом з можливих. Ви просто не знайдете швидшого застосунку такого типу! Скористайтеся інформацією, що надається WizTree, для швидкого визначення/видалення "пожирачів" простору" вашого жорсткого диска. При скануванні жорстких дисків, відформатованих у NTFS (найбільш використовуваний формат), WizTree читає головну файлову таблицю (MFT) безпосередньо з жорсткого диска. спеціальний прихований файл, що використовується файловою системою NTFS для відстеження всіх файлів та папок на жорсткому диску. При скануванні програма не використовує Windows, що забезпечує небувалу продуктивність.
Коли ще програма не говорила "по-нашому", деякі перекладачі робили для неї власні переклади.
Як часто буває, щось у цих перекладах мене не влаштовувало, і я вирішив зробити свій переклад. Особливо не стежив за розвитком програми, але, як виявилось, автор досить активно нею займався. В результаті доводилося часто доробляти або переробляти переклад.
Це мені набридло і після чергового оновлення я вирішив зв'язатися з автором та поцікавитися у нього щодо підтримки російської та української мов. Автор був зовсім не проти.
Думка зайнятися мовною підтримкою програми на той час спала не лише мені. Тому раптом (для мене) виявилося, що для російського перекладу автор вже має перекладача. Ним виявився Дмитро Єрохін - людина (тут: з повагою) "широко відома у вузьких колах" людей, які захоплюються локалізацією.
Спочатку я трохи засмутився через те, що частину роботи було зроблено даремно, але подумавши, втішився: баба з воза, коням легше. Таким чином, мені "залишився" переклад програми українською мовою. Чим, власне, я поки що й продовжую займатися.
Перед випуском нової версії, в якій додаються будь-які тексти, що вимагають перекладу, автор зв'язується зі мною та повідомляє про те, що йому потрібно. В результаті, користувач отримує вже адаптований переклад.
Для завантаження інсталятора або портативної версії перейдіть на сторінку програми WizTree